AUTOSPIRIT / NISSANI+ HOOLDUSLEPING

NISSANI+ HOOLDUSLEPING

Lihtsustab teie elu kohe praegu ja ka tulevikus

Nissan+ Hoolduslepinguga saate ühe selge maksega katta kõik tavapärased teenused, mis teie sõiduki iga-aastases hoolduskavas ette on nähtud. Võite sõlmida selle autot ostes või hiljemalt enne esimest korralist hooldust, kuid mitte hiljem kui 12 kuud pärast esmast registreerimist.

Prognoositavad hoolduskulud

Teie auto on alati heas korras ja teie eelarve püsib muutumatuna. Hinna määramisel võetakse aluseks läbisõit ja mootori tüüp. Leping võib sisaldada 3–5 hooldust.

Vastab teie vajadustele

Kohandage Nissan+ Hooldusleping oma vajadustele vastavaks, võttes arvesse oma hinnangulist kilometraaži aastas.

Lihtne tasumine

Nissan+ Hoolduslepingu ostmiseks on kaks võimalust:
1. Ettemakse. Tasuge lepingu eest praegu kehtivate hindade alusel, ilma et peaksite muretsema ootamatute kulude pärast tulevikus.
2. Lisage see oma auto finantstehingule. See on tulus sõiduki ülalpidamiskulude jagamise viis ja te ei pea hoolduskulude eest eraldi muretsema. Nissan Finance’i finantsteenuse pakkuja on Luminor Liising AS.

Üksnes originaalvaruosad

Kõiki hoolduslepingus toodud töid teostavad Nissani professionaalsed mehaanikud, kes kasutavad selleks ainult Nissani originaalvaruosi.

Üleriigiline hooldusvõrk teie teenistuses

Kõik lepingus toodud hooldustööd tehakse Nissani volitatud edasimüüjate juures. Igas Nissani hooldusvõrgus olevad mehaanikud saavad pidevalt väljaõpet teie auto eest hoolitsemiseks.

Edasimüügiväärtus auto vahetamisel

Veatu hooldusajalugu ja parimate asjatundjate tehtud hooldustööd tagavad teie sõidukile hea edasimüügiväärtuse.

HINNAKIRI