AUTOSPIRIT / UUE SÕIDUKI GARANTII

UUE SÕIDUKI GARANTII

Tere tulemast tutvuma uue sõiduki garantiiga! Me armastame sõidukeid, mida valmistame. Ka Teie olete arvatavasti enda omasse kiindunud ja soovite oma investeeringut kaitsta. Teie toetamiseks pakub Nissan sõiduautodele ja elektriautodele 5-aastast/100 000 km garantiid* (ükskõik kumb täitub esimesena). Sisepõlemismootoriga tarbesõidukitele pakume 5-aastast/160 000 km tootjapoolset garantiid** (ükskõik kumb täitub esimesena). Teie veel suuremaks meelerahuks sisaldab Nissani garantii sõiduautodele ja elektriautodele Nissani tehnilist tuge- tasuta Nissan Assistance teenust kolmeks aastaks (ilma läbisõidupiiranguta). Sisepõlemismootoriga tarbesõidukitele on tagatud tasuta Nissan Assistance teenus viieks aastaks (ilma läbisõidupiiranguta).

Seejärel kaitseme me seda edasi 3-aastase värvigarantiiga ja 12-aastase garantiiga läbiroostetamise vastu – mõlema garantii puhul on läbisõit piiramatu.

Lisaks on kõik Nissani originaalosad ja lisavarustus olenevalt tootetüübist kaetud 1-, 2- või 3-aastase (piiramatu läbisõiduga) garantiiga. See tähendab, et Teil on lihtsam hoida oma Nissanit aastaid sama heas seisukorras, nagu see oli ostmise päeval.

Ülaltoodud tingimustele kehtivad mõningad erandid, seega lugege täpset teavet oma isiklikust garantiivoldikust ja hooldusraamatust, mis sõidukiga kaasnes.