TÄIESTI UUS QASHQAI AVAB LINNAVÄRAVAD / AUTOSPIRIT / Uudised

TÄIESTI UUS QASHQAI AVAB LINNAVÄRAVAD

Täiesti uus Nissan Qashqai vallutab oma kordumatu stiiliga Põhja- ja Baltimaade pealinnade tänavad VEEBRUARIS ja MÄRTSI alguses. Kampaania, mis saab alguse Tallinnast, suundub edasi Riiga, Vilniusesse, Helsingisse, Oslosse, Kopenhaagenisse ja Stockholmi. Kampaanias „Unlock the city" otsib Eesti linnamaasturite meeskond, mida juhib Kertu Jukkum ja toetab raadio SkyPlus, vastuseid Tallinnaga seotud küsimustele, mida kliendid on meile saatnud kampaania veebilehe vahendusel.

 

„Soovime tuua uhiuue Qashqai oma loomulikku keskkonda ning pakkuda klientidele uudseid ja värskeid ideid oma  pealinna kohta, seda kõike veidi tavatu nurga alt," ütles Nissan Nordic Europe'i kommunikatsioonidirektor Taina Erkkilä. „Ootame põnevusega seda kampaaniat, mis muu hulgas rõhutab Nissani kõige populaarsema mudeli põhiolemust - see on tõeline linnamaastur paljude uute tehnoloogiatega, mis lihtsustavad juhi elu ja tagavad mõnusama sõidukogemuse."

Kampaania algab ühenädalase etapiga, mille jooksul saavad kliendid küsida Tallinnaga seotud küsimusi veebilehel  http://bit.ly/unlocktallinn .  Näiteks võite küsida, kust saab Tallinna parima taimetoitlase burgeri või kõige siidisema cafè latte. Sellele järgneva etapi jooksul sõidavad kolm täiesti uut Qashqaid linnas ringi, et leida vastused teie küsimustele. Kogu mõte seisneb mitte nii ilmsete vastuste leidmises ja arvamuste jagamises klientidega.

Kolmel autol sõitvat tänavameeskonda juhib Kertu Jukkum, kes tunneb linna sama hästi kui oma viite sõrme. Vastused ei ole sugugi nii ilmsed ja need antakse alati veidi tavatu nurga alt. 12. ja 13. veebruaril toimub ka tänavasõidumeeskonna tegemistest otseülekanne, mida saab jälgida veebilehelhttp://www.nissan.ee/. Pärast tänavategevust kogume kõik vastused kokku ja esitleme neid ajavahemikus 21.-22. veebruarini. Peale selle teeme oma veebilehele galerii, et inimesed saaksid end sealt avastada.

 

Nissan Qashqai edulugu

Esimese põlvkonna Qashqaid saatis suur edu ja see oli pioneer linnamaasturite segmendis. Alates Qashqai esmaesitlusest 2007. aastal on seda mudelit kogu maailmas müüdud enam kui 2 miljonit, sealhulgas Euroopas üle 1,5 miljoni.

Täiesti uut Qashqaid hakatakse ametlikult müüma 25. veebruaril ja selle hinnad algavad 16 990 eurost.

Uue Qashqai mootorivalik on laiem ja tõhusam kui kunagi varem. Esimeses etapis pakutakse kolme erinevat mootorit: 1,2-liitrine DIG-T bensiinimootor (115 hj) ja kaks diiselmootorit, 1,5-liitrine dCi (110 hj) ja 1,6-liitrine dCi (130 hj). Kõikides mootorites on turbolaadur, et vähendada mootori mahtu, heitkogust ja kütusekulu, pakkudes samal ajal suurepärast jõudlust, seda klassi väikseima CO2heitkoguse juures, mis on vaid 99 g/km.

Nagu kõik uued Nissanid on ka Qashqai täis uuenduslikku tehnoloogiat. Juhtide käsutuses on palju erinevaid uudsetel tehnoloogiatel põhinevaid omadusi, mis täiendavad sõidu kõiki aspekte. Nüüd sisaldab Nissani turvakilbisüsteem selliseid funktsioone nagu kokkupõrke ennetussüsteem, juhi valvsuse jälgimissüsteem ja liiklusmärkide tuvastamise süsteem ning lisaks eelnimetatutele mitmesuguseid teisi olulisi juhiabitehnoloogiaid. Nimetamata ei saa jätta ka nutikat parkimisabi, mis hõlbustab tunduvalt linnas manööverdamist. Uus Qashqai muudab tippklassi tehnoloogia kättesaadavamaks kui kunagi varem.

Uus Qashqai on esimene mudel, mis tuleb müügile uue NissanConnecti süsteemiga. Seitsmetollise puuteekraaniga NissanConnecti on nüüd integreeritud ka nutitelefoni ühilduvus, et hoida omanikud välismaailmaga kontaktis kõikjal, kuhu tee neid viib. Peale selle pakub seitsmetolline värviline puuteekraan juurdepääsu muusika, sotsiaalvõrgustike, meelelahutuse ja ka reisimisega seotud rakendustele. Uue NissanConnecti aluseks on hiljuti turule tulnud Google®-i otsingumootor ja Send-To-Car-funktsioonid, mis aitavad juhtidel planeerida sõitu juba kodus.

###

NISSAN EUROOPAS

Nissan on üks Euroopas paremini esindatud meretagustest tootjaist. Euroopas tegeleb disaini, teadus- ja arendustegevuse, tootmise, logistika ning müügi ja turundusega enam kui 16 000 inimest. Eelmisel aastal toodeti Nissani tehastes Suurbritannias, Hispaanias ja Venemaal üle 695 000 sõiduki, mille hulka kuuluvad väikesed mahtuniversaalid, auhindadega pärjatud crossover'id, linnamaasturid ja kaubikud. Praegu pakub Nissan Euroopa turul 24 erinevat ja uudset toodet ning on saamas siinseks juhtivaks Aasia automargiks.

Nissan Nordic Europe Oy

Nissan Nordic Europe OY põhitegevuseks on Nissani sõidukite ja varuosade import ning hulgimüük Nissani edasimüüjatele Eestis, Lätis, Leedus, Soomes, Rootsis, Norras ja Taanis. Nissan Nordic Europe Eesti kontor asub Tallinnas Osmussaare tee 10 ning haldab Baltimaade edasimüüjaid. www.nissan.ee