Nissan näitab nädalavahetusel Lõuna-Eestis uusi mudeleid / AUTOSPIRIT / Uudised

Nissan näitab nädalavahetusel Lõuna-Eestis uusi mudeleid

29.-31. augustil Lõuna-Eestis peetaval offroad-võistlusel Klaperjaht näitab Nissan esimest korda Eestis täiesti uusi mudeleid NP300 ja Qashqai+2 ning pakub proovisõiduks kõiki maastureid.

Nissan Nordic Europe Baltikumi juht Margus Mikk kutsub kõiki autohuvilisi Klaperjahi võistlust vaatama ja tutvuma Nissani uute mudelitega. „Klaperjahi raames toimub lausa kolme uue mudeli esmaesitlus. Näitame päris uusi mudeleid Qashqai+2 ja NP300 ning uuenenud Nissan Muranot. Väljas on ka kogu Nissani maasturirivi ja pakume võimalust autodega maastikul proovisõitu teha. Arvestades ilmastikuolusid, tõotab see tulla päris elamusterohke!” ütles Mikk.

Klaperjahi naelaks on tänavu Pariis–Dakari võistluskorda ehitatud Nissan Navara rallimaastur, mille roolis teeb demonstratsioonsõite Markko Märtin. 30. augusti õhtul annab ürituse raames kontserdi ka laulja Mikk Saar.

Maasturite osavus- ja kestvussõit Nissan Klaperjaht 2008 toimub Valgamaal Tõrva külje all Jõgevestes. 29.-31. augustil võtavad teineteisest mõõtu Eesti, Läti, Leedu ja Venemaa offroad-sportlased. Klaperjahi võistlust peetakse alates 2001. aastast ning sellest on saanud publiku jaoks üks vaatemängulisemaid offroad sündmusi. 2007. Aastal registreerus võistlusele 92 sõidukit ning kohapeal käis võistlust jälgimas üle 4000 inimese. Klaperjaht kuulub ühe etapina Eesti 4x4 karikavõistluste ja Läänemere 4x4 karikasarja võistluste hulka.

Klaperjahi punktiarvestus toimub neljas klassis. Esindatud on kolm sport- maasturiklassi: TR1, TR2 ja TR3 ning vabamate tehniliste reeglitega 4X4 vaba klass. Lisaks pakub vaatemängu ATV ning enduro mootorrataste off-road võistlus. Lisaks on sel aastal uudisena „turismiklass”, mis pakub seiklussõitu kõigile neliveolistele linna- ja pärismaasturitele.

Pealtvaatajad pääsevad üritusele piletiga, mille saab osta koha pealt või Piletilevi müügipunktidest ja kodulehelt www.piletilevi.ee

Võistluskohta sõitmiseks tasub tutvuda Klaperjahi kodulehel oleva juhendiga aadressil
http://www.cooperland.ee/klaperjaht2008/start.php?page=map_pv.php
Eksimise pärast ei maksa muretseda, sest kõikide suuremate teede ääres on viidad väljas.

Nissan Nordic Europe OY on Nissani harukondlik peakontor Skandinaavias ja Baltikumis, kelle põhitegevuseks on Nissani sõidukite ja varuosade import ning hulgimüük Nissani diileritele Eestis, Lätis, Leedus, Soomes, Rootsis, Norras ja Taanis. Nissan Nordic Europe Eesti kontor asub Tallinnas Osmussaare tee 10 ning haldab Baltimaade edasimüüjaid.

Nissan Klaperjaht 2008 koduleht:

Klaperjaht 2007 video: